Destek

3 yorum     
Merhabalar arkadaşlar www.havakilici.com'u siz metin 2 oyuncularına bilgi vermek amacıyla kurdum. Oyuna yeni başlayanlar veya oyun hakkında bilmediği bazı şeyler için bu siteyi kurdum. Site tamamen oyun hakkında bilgi edinmek amacıyla açılmıştır.

Metin2 TR Turkey 2 (yeni adıyla MARMARA) serverında 53 level savaşçı olarak oynamaktayım. Eğer bana destek olmak isterseniz posta kutusundan hediye item gönderebilirsiniz. Oyundaki nikim "Dattebase" 'dir. Eğer destek olmak isterseniz gönlünüzden ne koparsa hediye edebilirsiniz :) Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler.


:::GÜNCELLEME:::

Artık yeni açılan Medcezir sunucusunda oynamaya başladım. Henüz 16 levelim :) Bu serverda bana destek olmak isterseniz karakterimin adı "Terapi" 'dir. Yeni nikim Mars10 'dur. Depocunun yanındaki posta kutusundan bana hediyeler gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz hediyeleri bu sayfa altından ekran görüntüsü olarak paylaşacağım.

NOT : Karakterin ismi değişti. Yeni ismi "Mars10" olarak güncelledim. Yani aynı karakterin eski ismi Terapi idi. Yenisi Mars10 oldu.

:::GÜNCELLEME 2:::

Şuanda 30 level oldum MedCezir'de oynamaya devam ediyorum. Savaş tırpanına dün +9 bastım iyi oldu bu :) resmini atayım hemen;


Ek olarak bir abi kostüm hediye etti. Nikini unuttum ama ona da teşekkürler :) Kostüm de burada:


:::GÜNCELLEME 3:::

Şimdi 31 levelim bilerek levelimi sabit tutuyorum loncaya exp bağışlıyorum. Bu sayede farm yapmış oluyorum. Yani metin keserek bk veya taş düşürmeye çalışıyorum. Bugün ilk defa hava kılıcı bk düşürdüm aşağıdan paylaşayım :)Hava bk 30 levellik karanlık metinden düştü. Darısı sizin başınıza :)

:::GÜNCELLEME 4:::

Arkadaşlar oyuna uzun bir süredir girmiyordum. Bugün gireyim dedim. Sunucular birleşmiş sanırım. Yeni sunucu "Arkadaşlar" olmuş. Daha doğrusu Medcezir sunucusu ilk olarak "Dayanışma" olmuş, ardından Dayanışma ise Arkadaşlar'a dönüşmüş. Yani Dayanışma sunucusu artık Arkadaşlar sunucusu oldu. Yine Mars10 karakteri ile bu serverda ara sıra oyuna gireceğim. Teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar 2 tane +5 Abanoz Küpe'miz vardı. +6 basayım dedim. Maalesef ikisi de yandı.Hemde lonca demircisinde basmıştım ama sağlık olsun :)

:::GÜNCELLEME 5:::

Arkadaşlar tekrardan Metin2 TR Marmara sunucusunda oyuna başladım. Oyundaki nikim "Dattebase" 'dir. Eğer oyun içinden bana destek olmak isterseniz posta kutusundan hediye gönderebilirsiniz :) Ayrıca oyun içerisinden bana pm atabilirsiniz, elimden geldiğince sizlere yardımcı olurum. Teşekkür ederim.

3 yorum:

  1. Merhaba, sayfanızı farketdim ve soru sormak istiyorum. Protein lokması 19EP diyorlar ve benim EP'im bulunmuyor, buna oyun için ne kadar wona veya yanga ulaşabilirim? Ve 1 EP yaklaşık kaç won yapıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hocam serverdan servera değişiyor mesela benim oynadığım Marmara sunucusunda 50 ep kuponu ortalama 1.5-2 won arasında satılıyor. Haliyle 1 ep 3-4 m felan ediyor sanırım hocam ama dediğim gibi sunucuya göre değişir bu.

      Sil