Destek

Merhabalar arkadaşlar www.havakilici.com'u siz metin 2 oyuncularına bilgi vermek amacıyla kurdum. Oyuna yeni başlayanlar veya oyun hakkında bilmediği bazı şeyler için bu siteyi kurdum. Site tamamen oyun hakkında bilgi edinmek amacıyla açılmıştır.

Metin2 TR Turkey 2 (yeni adıyla MARMARA) serverında 53 level savaşçı olarak oynamaktayım. Eğer bana destek olmak isterseniz posta kutusundan hediye item gönderebilirsiniz. Oyundaki nikim "Dattebase" 'dir. Eğer destek olmak isterseniz gönlünüzden ne koparsa hediye edebilirsiniz :) Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler.


:::GÜNCELLEME:::

Artık yeni açılan Medcezir sunucusunda oynamaya başladım. Henüz 16 levelim :) Bu serverda bana destek olmak isterseniz karakterimin adı "Terapi" 'dir. Depocunun yanındaki posta kutusundan bana hediyeler gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz hediyeleri bu sayfa altından ekran görüntüsü olarak paylaşacağım.

:::GÜNCELLEME 2:::

Şuanda 30 level oldum MedCezir'de oynamaya devam ediyorum. Savaş tırpanına dün +9 bastım iyi oldu bu :) resmini atayım hemen;


Ek olarak bir abi kostüm hediye etti. Nikini unuttum ama ona da teşekkürler :) Kostüm de burada:


:::GÜNCELLEME 3:::

Şimdi 31 levelim bilerek levelimi sabit tutuyorum loncaya exp bağışlıyorum. Bu sayede farm yapmış oluyorum. Yani metin keserek bk veya taş düşürmeye çalışıyorum. Bugün ilk defa hava kılıcı bk düşürdüm aşağıdan paylaşayım :)Hava bk 30 levellik karanlık metinden düştü. Darısı sizin başınıza :)

0 yorum:

Yorum Gönderme