Cumartesi, Temmuz 18, 2020

Metin2 Bakım Saatleri ve Günleri Ne Zamandır?Her online oyunda olduğu gibi Metin2 TR sunucularında da haftanın bir günü bakım yapılmaktadır. Bu bakımlar haftalık genel bakımlar olup kısa sürmektedir. Fakat bunun dışında ekstra güvenlik, yeni patch gibi bakımlar olursa bunlar biraz daha uzun sürebiliyor. Mesela oyuna diyelim ki yeni etkinlikler yüklenecektir işte bu güncelleme biraz uzun saatler sürebiliyor. Peki Metin2 bakım saatleri ve günü ne zaman şimdi sizlere onu yazalım.
 • Bakım günleri ==> Genellikle bakımlar çarşamba günü olur.
 • Bakım saatleri ==> Genellikle sabah 10'dan öğlen 14'e kadar olur.


Metin2 TR oyununda bakım günü genellikle ÇARŞAMBA günleridir. Yani oyunda her hafta çarşamba günü bakım yapılmaktadır. Saati ise ortalama 10:00 - 13:00 arasındadır. Yani oyunda her hafta çarşamba günü öğlen saat 11 civarında bakım yapılmaktadır. Bakım yaklaşık olarak 2-3 saat sürmektedir. Bu esnada oyun kapalı oluyor. Yani bakım yapıldığında oyuna giriş yapılmamaktadır. O haftaki bakıma göre bakım saati uzayabiliyor. Mesela bir keresinde akşam üzeri saat 5'e kadar bakım yapılmıştı. Haliyle oyun 5'de anca açılmıştı. Ama dediğimiz gibi ortalama 10:00 - 13:00 saatleri arasında çarşamba günü bakım yapılmaktadır.Mesela yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi (metin2.gameforge.com) 8 temmuz ve 15 temmuz günleri bakım olmuş. Bu günler çarşamba gününe denk geliyor. Buradan da anlıyoruz ki 2020 yılı içerisinde, büyük ihtimalle diğer seneler de bu şekilde olacaktır, Metin2 TR bakımları çarşamba günleri olmaktadır. Bakımlar sabah saat 10-11 gibi başlar ve öğlen 1-2 gibi biter. Fakat bazen 4-5'e kadar uzadığı da olabilir. Bu bakımdan eğer çarşamba günü oyuna giriş yapamıyorsanız, oyun hata veriyorsa merak etmeyin. Büyük ihtimalle bakım daha bitmemiştir o yüzden oyuna giriş yapamıyorsunuzdur. Biraz daha bekleyin bakım yani güncelleme bittiğinde oyuna giriş sağlayabilirsiniz.


Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

7 yorum:

 1. oyunu silmeden önce okusaydım keşke

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ajhdhjsjdhfjsdjf

   Sil
  2. bak knk aradan 1yıl geçmiş senin yaşadığını bugun arkdaş yasadı dcden isyan ediyor :D

   Sil
 2. saat 6 oldu hala bakm bitmedi

  YanıtlaSil
 3. lütfen gereksiz yere ban yedim muhabbet şu sekılde eee bnm ısmım pelın ben oyun ıcersınde genelde 2 3 soru sordum orda o dayı soylel boyle dayı gibisinden agresıf yaklasım sergiledi bende dedımkı dayı anandır burada sıstem dırek benı banladı kudur sayarak neresi kufur bunun

  YanıtlaSil