Salı, Şubat 16, 2021

Metin2 Hızlı Level Atlamak İçin Hangi Slotları Kesmeliyiz?

Metin2'de level atlamak gelişiminizin açısından en önemli unsurdur. Level atlayarak güçlenir ve deneyiminizi arttırırsınız. Bu yüzden hızlı level atlayıp daha güçlü olmaya çalışırız.

 

Şimdi nasıl daha kolay level atlayabileceğinizi söyleyeceğim, ilk olarak canavarların kendine göre seviyesi ve gücü vardır. Seviye 1 canavarlar normal olarak görülür , 5 seviye canavarlar ise en zorları olarak görülür ve bu canavarları kesmeye çalıştığınızda kendi canını yeniler, bu yüzden kesilmesi en zor olan seviye 5 dir.
Burada 5 seviye canavarlarda yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi slotun üzerine tıklayınca parantez içinde (5. Seviye) yazar. İşte o slotlar 5 seviye olmuş oluyor ve vurdukça canları yenileniyor. Bu bakımdan 5. seviye slotlar en zor kesilenleridir. Mesela yukarıda örneğini verdiğimiz Kırmızı Ejderha 5. seviye oluyor. O yüzden hızlı level atlayacağım diye gidip de bunlara dalmayın çünkü zaman kaybı yaşarsınız. Mesela şöyle örnek verelim. 1. Seviye slot 100 exp veriyor diyelim. 5. Seviye slot da 1000 exp versin. Bu durumda siz 5. seviye slotu kesene kadar en az 10 tane 1. seviye slottan kesersiniz. Haliyle hemen hemen aynı expi alırsınız. Hatta daha fazla bile kesersiniz. Hem bu durumda pot da basmadan hızlı kasılırsınız. Yani pot da harcamamış olursunuz.

Kısacası; iyi exp toplamak için, kendi seviyenize yakın canavarları ve 1. ve 2. seviyeden slotları kesmeniz önerilir. Bunlar daha hızlı kesilir ve böylece kısa zamanda daha çok exp kazanırsınız. Seviyenizden yüksek canavarları kesmek hem zordur hem de verdiği exp değeri kendi seviyenize yakın canavarın verdiği exp değerinden daha azdır. Yani sırf yüksek seviyeli canavarı kesince daha çok exp kazanırım diye düşünüyorsanız yanlış yoldasınız. Bu yüzden hem hız hem de exp açısından kendi seviyenizdekilere dalmanızı tavsiye ederiz. Yüksek leveller ve yüksek seviye slotlar hem pot kaybı hem de zaman kaybı yaşatabilir.Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder