Cumartesi, Temmuz 24, 2021

Metin2 Otomatik Bot var mı? Ücretsiz Oto Bot (Otomatik Av) Nasıl Açılır?

Metin2'ye yeni gelen özelliklerden birisi de Otomatik Av sistemi oldu. Daha doğrusu 2-3 yıldır var olan bir sistem fakat oyuna yeni başlayanların bilemeyebildiği bir özelliktir. Otomatik Av ile karakterinizi oto bota yani otomatik kasmaya kurabiliyorsunuz. Yani bu ücretsiz özellik ile siz oyunda olmasanız bile karakteriniz slotlara vurabilir ve exp kazanabilirsiniz.Metin2 Otomatik Av (Otomatik Bot) Nasıl Açılır?


Arkadaşlar oyunda Otomatik Av sistemini açmak için öncelikle klavyeden K harfine basmamız gerekiyor. K harfine bastığımızda aşağıdaki gibi bir pencere açılmış olacaktır.
Tabi ilk olarak kasılmak istediğimiz yere karakterimizi götürüyoruz. Ondan sonra K harfine basıyoruz. Ardından Saldır ve Odak kısımlarını "Açık" yapıyoruz. Sonrasında alttaki "Başla" butonuna basıyoruz. Ve böylelikle çarımız otomatik slotlara vurmuş olacaktır. Fakat burada şöyle birşey var. Kasılacağınız yeri iyi seçmeniz gerekiyor. Çünkü ücretsiz Otomatik Av sisteminde çar bot basamıyor. Bu yüzden çarın bot basmaya gerek kalmadığı yerler seçin. Böylelikle ücretsiz şekilde karakterinizi sınırsız kasabilirsiniz.
Ayrıca karakterin bota başlaması için yukarıdaki gibi saldır ve odak bölümünün açık olması gereklidir. Yoksa karakter saldırıya geçmez. Kısacası otomatik av sistemi bu şekildedir.

Ayrıca otomatik av özelliğinin paralı versiyonu da mevcuttur. Paralı versiyonda karakter skill atabiliyor ve pot basabiliyor.

Otomatik Av EP fiyatları şu şekilde:

  • 7 günlük : 49 EP
  • 14 günlük : 95 EP
  • 30 günlük : 195 EP

EP ile satın alınan Otomatik Av'ın verdiği ekstra özellikler şunlardır:

  • - Canavarlara ve Metinlere otomatik saldırmayı sağlar
  • - Otomatik canlandırmayı sağlar
  • - Bir sonraki girişte etkinleşir
  • - Becerilerin otomatik kullanımını sağlar 
  • - İksirlerin otomatik kullanımını sağlar

Ücretsiz Oto bot kullanabilir miyim? Otomatik Av sistemi ile ilgili bazı taktikler:

Evet arkadaşlar dediğimiz gibi bu özelliği ücretsiz kullanmak istiyorsanız karakterinizi yatmayacağına emin olduğunuz yerlere kasılmaya götürün. Mesela diyelim ki 30 levelsiniz. Bu durumda ücretsiz bot sistemini yani Otomatik Av'ı kullanmak istiyor ve çarınızın yatmasını istemiyorsanız karakterinizi 20-25 level arasındaki slotlara kasılmaya götürebilirsiniz. Sizlere tavsiyem karakterin yatmaması için en az kendinizden 5 level düşük slotlara götürün. Ayrıca HP yenilemeli itemler takın. Böylece pot basmaya gerek kalmadan yani ücretli versiyon kullanmadan HP yenileyerek çarınızı kasmış olursunuz.

Bu sistemin diğer en büyük dezavantajı ise yere çıkan itemleri toplayamamanızdır. Yani otomatik avı genelde exp kasmak için kullanabilirsiniz. Tabii ki ücretli pet toplayıcı petler alırsanız yerdeki itemleri de toplamış olursunuz.

Ayrıca eğer EP ile ücretli versiyon satın alırsanız bu saydıklarımızın çoğunu (pot basma+skill kullanma) otomatik yapabiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar. Sizlerin de otomatik av ile ilgili görüşleri, yorumları varsa aşağıdan bizlere yorum atabilirsiniz.


Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder