Cumartesi, Mart 05, 2022

Metin2 Lykos Nerede Çıkar? Lykos İçerisinden Ne Düşer?

Metin2'deki bazı özel boss herolar haritada belli alanlarda çıkmaktadır. Bunlardan birisi de Lykos'tur. Lykos 44 levelde açılan define haritası görevinde kesilmesi gereken bir bosstur. Aynı zamanda canavar kartı için de kesilmesi gereken slotlardan birisidir. Bu yüzden Lykos nerede çıkıyor, haritada nerede bulunuyor merak edilmektedir. Şimdi sizlere Lykos nerede çıkar, hangi köyde çıkar, 1. köyde mi 2. köyde mi çıkar onu gösterelim.Metin2 Lykos Kaç Lv, Hangi Görevlerde Kesilmesi Gerekli?


Lykos 30 level bir slottur. Lykos 44 levelde açılan Soon'dan alınan define haritası görevinde lazımdır. Bu yüzden çok aranmaktadır. Ayrıca canavar kartı kesme görevlerinde de Lykos görevi çıkabiliyor. Bu yüzden önemli bir boss slottur diyebiliriz. Kesimi oldukça kolaydır. 25-30 level arasıysanız rahatlıkla kesebilirsiniz.

Metin2 Lykos Nerede Çıkar?


Lykos mavi, kırmızı ve sarı bayrakların 1. köylerinde çıkmaktadır. Yani tüm krallıkların 1. köylerinde Lykos'a denk gelebilirsiniz. Lykos boss slot olduğu için nadir çıkıyor.

Lykos mavi bayrakta yukarıdaki haritada gördüğünüz yerde çıkmaktadır. Koordinat olarak ise (462,1043) bölgesinde çıkıyor. Mavi bayrakta 1. köyde haritanın alt taraflarına giderseniz Lykos'u görebilirsiniz.

Lykos mavi bayrak 1. köyde aşağıdaki alanda çıkmaktadır:
Lykos kırmızı bayrak 1. köyde ise aşağıdaki bölgede çıkıyor:


Metin2 Lykos İçerisinden Ne Çıkar?


Lykos slotunun içerisinden aşağıdaki itemler düşebilir:

  • Şanslı Bıçak
  • Orkide Kılıcı
  • Büyücü Plaka Zırh
  • Abanoz Küpe
  • Define Haritası (Görev İtemi)
  • Kurt Postu+

Bunlardan en değerlileri abanoz küpe ve kurt postu+ lı diyebiliriz. Çünkü kurt postu+ lı düşük seviye en iyi + basma eşyalarından birisidir. Yani yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Aynı şekilde abanoz küpe eğer efsunlu düşerse güzel paralar edebilir.


Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder