Pazar, Ocak 28, 2024

Simya Aktifleştirme (Aç - Kapa) Kısayolu Hangi Tuşla Yapılır?

Oyunda simya panelini açmanın kısayol tuşları var mı yok mu merak ediliyor. Çünkü vslerde, kasılırken vs. iki simya panelini de aç-kapa yapmak önem taşıyabiliyor. Detayları sizlere iletelim.
Simya panellerini aktifleştirmenin kısayol tuşları "CTRL + C" tuşlarıdır. Daha doğrusu 1. paneli aç / kapa yapmanın klavye kısayol tuşları CTRL+C kombinasyonudur. 2. simya panelini aç-kapa yapmanın klavye kısayol tuşları ise CTRL+V tuşlarıdır. Yani oyundayken 1. simya panelinizi hızlı şekilde açıp kapatmak isterseniz CTRL+C tuşlarına basabilirsiniz. Diyelim ki 2 simya paneliniz de full simyalı şekilde. Bu durumda ctrl+c ve ctrl+v yapıp paneller arası hızlı geçiş yapabilirsiniz.

  • Simya 1. panel kısayol aktifleştirme ve kapatma tuşu ==> CTRL + C
  • Simya 2. panel kısayol aktifleştirme ve kapatma tuşu ==> CTRL + V


Bu sayede simyaları hızlı şekilde açıp kapatabilir ve süresinin bitmesine engel olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi simyalar max 1 günlük yani 24 saatlik oluyor. Siz paneli aktif bıraktığınızda süreleri de bitmiş oluyor. Bu yüzden simyayı kullanmadığınız zaman paneli kapatabilir ve süresinin bitmesini engelleyebilirsiniz.Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder