Pazartesi, Nisan 03, 2023

Metin2 Anadolu Sunucusu Kapandı mı, Neden Yok, Yeni İsmi Ne Oldu? SW Birleşti mi?


Metin2'nin en eski sunucularından olan Anadolu serverı oyunda gözükmüyor. Normalde oyun giriş ekranında en altta Anadolu serverı yer alırdı. Fakat 2023 Şubat ayından itibaren Anadolu sunucusu oyunda yer almadı. Bunun ardından detayları merak edilmişti. Şimdi kısaca anlatalım.Arkadaşlar Metin2 TR'de 2023 Şubat ayında bazı sunucular birleşti. Bunlardan birisi de Anadolu sunucusudur. Anadolu + Dandanakan = Dandanakan oldu. Yani Anadolu sunucusu bundan sonra Dandanakan sunucusuna bağlanmıştır. Eğer Anadolu sunucusunda oynuyorsanız bundan böyle Dandanakan serverına girmeniz gerekiyor.

Anadolu sunucusu kapanmadı daha doğrusu serverlar birleşti yani taşındı diyebiliriz. Anadolu sunucusu bundan sonra Dandanakan sunucusuna bağlanmıştır. Yani Anadolu sunucusunun ismi bir nevi Dandanakan olmuştur diyebiliriz. Eğer Anadolu sunucusunda çarınız varsa Dandanakan'a giriş yaparak aynı çarla oynamaya devam edebilirsiniz.

Şubat 2023'te yapılan sunucu birleşimleri şöyle:

  • Anadolu + Dandanakan swleri birleşti = Dandanakan sunucusuna taşınmıştır. Yeni sw Dandanakan oldu.
  • Van + Barbaros swleri birleşti = Barbaros sunucusuna taşınmıştır. Yeni sw Barbaros oldu.Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder