Pazartesi, Nisan 03, 2023

Metin2 Van Serverı Kapandı mı, Neden Yok, Yeni İsmi Ne Oldu? Van Sunucusu Birleşti mi?

Metin2'de 2023 Şubat ayında bazı sunucular kapandı ve birleşim yapıldı. Bunlardan birisi de Van sunucusudur. Şimdi detayları aktaralım.


Arkadaşlar Metin2 TR'de Van sunucusu artık Barbaros sunucusuna bağlanmıştır. Yani Van + Barbaros = Barbaros sunucusunda birleşmiştir. Bundan böyle Van serverındaki çarlarınıza Barbaros serverından giriş yapabilirsiniz.Yukarıda gördüğünüz gibi oyun giriş bölümünde Van sunucusunun ismi yer almıyor. Van sunucusu artık "Barbaros" olarak geçmektedir. 2023 Şubat ayında yapılan birleşime göre Van ve Barbaros sunucuları birleşmiştir ve yeni ismi Barbaros olarak geçmektedir. Haliyle eğer sizin eskiden Van sunucusunda çarınız varsa Barbaros'a giriş yapmanız gerekecektir. Yani Van sunucusu bir nevi kapandı daha doğrusu Barbaros ile birleşti ve yeni ismi Barbaros oldu diyebiliriz.

Şubat 2023'te yapılan sunucu birleşimleri şöyle:

  • Anadolu + Dandanakan swleri birleşti = Dandanakan sunucusuna taşınmıştır. Yeni sw Dandanakan oldu.
  • Van + Barbaros swleri birleşti = Barbaros sunucusuna taşınmıştır. Yeni sw Barbaros oldu.Metin 2 bilgi paylaşımlarını beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder